Contact

Openingsuren:

Maandag:
van 9 tot 12 uur - van 13 tot 18 uur
Dinsdag tot vrijdag:
van 8u45 tot 12 uur - van 13u tot 18 uur

 

Vrijblijvende offertes en huisbezoeken.

Steeds tot uw dienst, 24 op 24 u, ook buiten de kantooruren.

 


Onze medewerkers:

Zaakvoerders
Tamara Denijs

+32 56 36 18 20

+32 475 55 18 74

tamara.denijs@brunodenijs.be
Kurt Denijs

+32 56 35 40 23

+32 475 42 40 23

kurt.denijs@brunodenijs.be

Productie
  • Ondernemingen
Veronique Moeyaert
+32 56 36 18 35
veronique.moeyaert@brunodenijs.be

Annouschka Lefieuw

+32 56 36 18 27

annouschka.lefieuw@brunodenijs.be


  • Particulieren

Laetitia Delie

+32 56 36 18 25

laetitia.delie@brunodenijs.be

Charlotte Caytan

+32 56 36 18 26

charlotte.caytan@brunodenijs.be


Schade

  • Auto                                                                                                                       schade@brunodenijs.be          

 Eveline Rosé

 Shana Van Geert

+32 56 36 18 36

+32 56 36 18 33

eveline.rose@brunodenijs.be

shana.vangeert@brunodenijs.be


  • Varia
Cindy Maebe
+32 56 36 18 22

cindy.maebe@brunodenijs.be

 

Boekhouding                                                                                                                                                       

boekhouding@brunodenijs.be

 

Christelle Duflou
+32 56 36 18 28

christelle.duflou@brunodenijs.be

 

 

Administratie

Ann-Sofie Baeyens
+32 56 36 18 23

annsofie.baeyens@brunodenijs.be




* Vereiste velden
Naam: *
Telefoon: *
E-mail: *
Ik wil meer weten over:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Route
nv BRUNO DENIJS
Meensesteenweg 195
8501 Bissegem
België

Tel. +32 56 35 40 23+32 56 35 40 23
Fax +32 56 35 52 38
Deze website maakt gebruik van cookies De website van nv BRUNO DENIJS gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details
Selectie toelaten
Alle cookies toelaten